Haber Galerisi

SERKA ve Iğdır OSB’den Balıkesir’e Ziyaret

27 Ocak 2017

Iğdır Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürü Hakan Aras ve Serhat Kalkınma Ajansı Iğdır Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Burak Aydoğdu tecrübe paylaşımı ve bazı uygulama örneklerini yerinde görmek amacıyla Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğüne ziyarette bulundu.

Iğdır OSB’nin alt yapının geliştirilmesi kapsamında kurulacak olan güneş enerjisi panelleri hakkında detayları almak için düzenlenen ziyarette Iğdır OSB yönetimi, 2015 yılı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında aynı konuda Güney Marmara Kalkınma Ajansı’ndan destek alan Balıkesir OSB yönetimi ile konuyu detaylı istişare etme fırsatı buldu.

Ziyaret kapsamında projeye ilişkin teknik ve mali detaylar, OSB’ler ve Yatırım Destek Ofisleri arasındaki işbirliği ve diyaloglar, katma değer sağlayan projeler, ulaşım projeleri, yatırımcı çekme amaçlı tanıtım faaliyetleri, arsa tahsisi koşulları ve yönetimsel konulara değinildi. Toplantının ardından güneş enerji panellerinin kurulu olduğu atık su arıtma tesisi sahası yerinde ziyaret edildi.

Gerçekleştirilen çalışma ziyaretine Balıkesir OSB Müdürü Mesut Eray, Mali İşler Müdürü Efraim Yavaş ve İdari İşler Müdürü Levent Eryılmaz ile Güney Marmara Kalkınma Ajansı Balıkesir Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Candan Şahin ve İzleme Değerlendirme ve Raporlama Birimi Başkanı Murat Ateş katılım sağladı.

Gelişmelerden Haberdar Olun!

Bölgeye dair haber ve etkinliklerden ilk sizin haberiniz olsun..