Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9

Lisanslı Hububat Deposu Fizibilite Çalışması İçin İmzalar Atıldı

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) 2019 Yılı Fizibilite Desteği Programı kapsamında Bandırma Ticaret Borsası’nın başarılı olan “Lisanslı Hububat Deposu Fizibilitesi” isimli fizibilite projesi için sözleşme töreni gerçekleştirildi.

GMKA Balıkesir hizmet binasında gerçekleştirilen törene; GMKA Genel Sekreter V. Abdullah Güç, Program Yönetim Birimi Başkanı Murat Ateş, Uzman Tuğba Bozkurt ile Bandırma Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ertunç İşbay ve Proje Sorumlusu Eyyüp Arslan katılım gösterdi.

2019 Yılı Fizibilite Desteği kapsamındaki “Lisanslı Hububat Deposu Fizibilitesi” isimli fizibilite projesiyle; tarım sektörünün canlandırılması, hububat üretiminin ekonomiye etkinlikle kazandırılması ve ilin ekonomik gelişimine katkıda bulunabilmesi adına lisanslı depo yatırımı için fizibilite çalışması planlanıyor. Fizibilite kapsamında Bandırma’da kurulması planlanan lisanslı deponun finansal analizlerinin ve maliyetinin tespiti çalışmaları gerçekleştirilecek. Lisanslı depo kurulumu için ihtiyaç duyulacak tüm bilgilere fizibilite raporunda yer verilecek. Destek süreci sonrasında Lisanslı Hububat Deposu Fizibilite Çalışması ortaya koyulması bekleniyor.