Haber Galerisi

Güney Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

12 Aralık 2017

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) 2017 yılı son olağan Yönetim Kurulu toplantısı, Balıkesir’de GMKA merkez binasında gerçekleştirildi.

Toplantıya GMKA Yönetim Kurulu Başkanı ve Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı ve GMKA Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Çanakkale Valisi Orhan Tavlı da katılım sağladı. Toplantıya Yönetim Kurulu üyelerinden ilk kez katılım sağlayan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zekai Kafaoğlu, Çanakkale İl Genel Meclisi Başkanı Ömer Şahin ve GMKA Genel Sekreter V. Dr. Kasım Özek katılım sağladı.

GMKA Yönetim Kurulu Başkanı ve Balıkesir Valisi Ersin Yazıcının başkalığında yapılan toplantı, Genel Sekreter V. Dr. Kasım Özek’in gündem maddelerini arz etmesi ve Yönetim Kurulunu Ajansın mevcut çalışmaları ve planlanan faaliyetleri hakkında bilgilendirmesiyle başladı. Ajans birim başkanlarının çalışmaları hakkındaki sunumlarının ardından Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği Derneği (ÇATOD) Başkanı Armağan Aydeğer Yönetim Kurulu üyelerine ve daha sonra GMKA uzmanlarına Troia 2018 sunumunu gerçekleştirdi. Dilek ve temennilerin iletilmesinin ardından toplantı sona erdi.

         

Gelişmelerden Haberdar Olun!

Bölgeye dair haber ve etkinliklerden ilk sizin haberiniz olsun..