Haber Galerisi

GMKA'dan “Proje Hazırlama ve Yönetimi Eğitimi”

14 Eylül 2017

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA), Bölgede projeciliğin geliştirilmesi ve proje üretme kapasitesinin artırılması amacıyla “Proje Hazırlama ve Uygulama” eğitimi gerçekleştirdi. Eğitim GMKA Balıkesir hizmet binasında verildi.

Balıkesir ve Çanakkale’de faaliyet gösteren Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın (GMKA); kaliteli ve başarılı proje yazmanın desteklenmesi, proje yazmada karşılaşılan sorunların giderilmesi ve proje içeriğinin daha iyi anlaşılır olması için daha önceki yıllarda da verdiği “Proje Hazırlama ve Yönetimi Eğitimi”, GMKA Proje Yönetim Birimi uzmanları Tuğba BOZKURT ve İsmail ÇELİK tarafından verildi. İki gün süren eğitimler, özel ve resmi kurum ve kuruluşları çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Proje Hazırlama ve Uygulama Eğitimi kapsamında; sorun-hedef ve strateji analizleri, mantıksal çerçeve, başvuru-değerlendirme süreci ve diğer devlet ve kurum destekleri hakkında uygulamalı eğitimler veriliyor. Hazırlanan takvime göre oluşturulan eğitimler ücretsiz olarak veriliyor. Gerçekleştirilen eğitimlere tam zamanlı olarak katılanlara eğitim katılım sertifikası veriliyor.

 

Gelişmelerden Haberdar Olun!

Bölgeye dair haber ve etkinliklerden ilk sizin haberiniz olsun..