Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9

GMKA’dan Özel Sektöre Dijital Pazarlama Eğitimi

Güney Marmara Kalkınma Ajans’ın başlattığı sektörel eğitimler son olarak Pazarlamada İnovasyon ve Dijital Pazarlama Eğitimi Programıyla devam etti. Çoğunluğu özel sektörden olan katılımcılar, rekabetçi dünyada yeni stratejiler üzerine uzmanından eğitim aldı.

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) bu yıl içerisinde başlattığı sektörel eğitim programlarıyla bölgede bulunan firmaların ihtiyaç duyduğu eğitimleri vermeye devam ediyor. Bugüne kadar Devlet Destekleri Eğitimi ve Dış Ticaret İstihbarat Kanalları eğitimi veren GMKA, son olarak Pazarlamada İnovasyon ve Dijital Pazarlama Eğitimi Programıyla özel sektör katılımcılarına bir gün süren bir eğitim düzenledi.

GMKA Hizmet Binasında yapılan eğitimde çeşitli sektörlerden 25 katılımcı yer aldı. Sektörün ihtiyaçlarına göre en iyi eğitimcilerle düzenlenen eğitim programlarında, bölgedeki firmaların kurumsal kapasitelerinin yükseltilmesi amaçlanıyor.

TOBB Türkiye Yazılım Meclisi Başkanı, Bilim Sanayi Ve teknoloji Bakanlığı Ar-Ge ve Tasarım Merkezi Değerlendirme Komisyonu Üyesi ve TÜBİTAK TEYDEP Girişimcilik Destekleme Grubu Yürütme Kurulu Üyesi Melek Bar Elmas’ın verdiği eğitimde katılımcılara; Ürün ve markanın evrimi: Sürüden ayrılma zamanı; Yeni dünyada marka olmak için pazarlama nasıl yapılmalı?; Dijital pazarlamanın anahtarı: SEO, Hashtag; Hangi Digital Ortamlar’da pazarlama yapılmalı ve Gizli hazineler: Mobil Uygulamaların pazarlama gücü konularında güncel bilgiler sunuldu.