Haber Galerisi

GMKA’dan Bölgeye Teknik Destek

27 Temmuz 2018

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) 2018 Yılı 3. Teknik Destek döneminde destek almaya hak kazanan projeler ile sözleşme imzaları atıldı.

Geçen hafta sözleşme izmaları atılan Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Dursunbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden sonra bu hafta içerisinde de Çanakkale Valiliği, Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Burhaniye Ticaret Odası, Hamdibey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Balıkesir Karesi ve Altıeylül Süt Üretici Birliği sözleşmeleri de imzalandı.

Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır ile Krize Müdahale ve Psikolojik İlk Yardım eğitimi ile Dursunbey İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Gökdemir ile Montessori eğitimi sözleşme imzalarından sonra bu hafta Çanakkale Vali Yardımcısı Ali Candan ile İşaret Dili eğitimi, Balıkesir Gençlik Hiz. ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu ile Floor Curling eğitmen eğitimi, Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan ile Ölçme, Değerlendirme ve Veri Analizi eğitimi, Burhaniye Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aysel ile Kümelenme Faaliyetleri eğitimi, Hamdibey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürü Tahsin Ergün ile Yerli İşletim Sistemi Pardus’a Geçiş eğitimi, İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürü Nursel Biber ile Nefes Egzersizleri ve Terapisi eğitimi ile Balıkesir Karesi ve Altıeylül Süt Üreticiler Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Şimşek ile Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri eğitimi proje sözleşmeleri imzalandı.

GMKA 2018 yılı 3. dönem Teknik Destek dönemine ait sözleşme imzaları GMKA Balıkesir Hizmet Binası, Çanakkale Yatırım Destek Ofisi ve Çanakkale Vali Yardımcısı Ali Candan’ın makamında gerçekleştirildi.

 

Gelişmelerden Haberdar Olun!

Bölgeye dair haber ve etkinliklerden ilk sizin haberiniz olsun..