2024
05
Nisan
E-İhracat Danışmanlığı Tematik Teknik Destek Programı Şubat-Mart Dönemleri Başarılı Projeler Listesi Açıklandı
Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen “E-İhracat Danışmanlık Tematik Teknik Destek Programı” için Şubat-Mart Dönemleri başvuruları değerlendirme süreçleri tamamlanmıştır. Başarılı olan işletmeler aşağıda listelenmiştir.
2024
19
Mart
2024 Yılı SOGEP Bilgilendirme Toplantısı
2024 Yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) Balıkesir ve Çanakkale çevrim içi bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilecektir.
2024
18
Mart
2024 Yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı
Bölgede yerel dinamikleri harekete geçirerek yoksulluk, göç ve kentleşmeden kaynaklanan sosyal sorunları gidermek, değişen sosyal yapının ortaya çıkardığı ihtiyaçlara karşılık vermek, toplumun dezavantajlı kesimlerinin ekonomik ve sosyal hayata daha aktif katılmalarını sağlamak, istihdam edilebilirliği artırmak, sosyal içermeyi, sosyal girişimciliği ve yenilikçiliği desteklemek ve sosyal sorumluluk uygulamalarını yaygınlaştırmak amacıyla 2024 Yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı uygulanacaktır.
2024
04
Mart
GMKA 4 Yeni Teknik Destek Programı İlan Etti!
Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA), Bölgenin ve Bölgede yer alan kurum/ kuruluş ve işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda dört farklı teknik destek programı ilan etti.
2024
07
Şubat
E-İhracat Danışmanlığı Tematik Teknik Destek Programı Aralık-Ocak Dönemleri Başarılı Projeler Listesi Açıklandı
Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen “E-İhracat Danışmanlık Tematik Teknik Destek Programı” için Aralık-Ocak Dönemleri başvuruları değerlendirme süreçleri tamamlanmıştır. Başarılı olan işletmeler aşağıda listelenmiştir.
2024
10
Ocak
Karbon Ayak İzi Danışmanlığı Tematik Teknik Destek Programı Kasım-Aralık Dönemi Başarılı Projeler Listesi Açıklandı
Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen “Karbon Ayak İzi Danışmanlığı Tematik Teknik Destek Programı” için Kasım-Aralık Dönemi başvuruları değerlendirme süreçleri tamamlanmıştır. Başarılı olan işletmeler aşağıda listelenmiştir.
2024
02
Ocak
Araç Kiralama Hizmeti Alımı İhale İlanı
Sürücüsüz 1 (Bir) Adet Hizmet Aracı Kiralama Hizmeti Alımı işi herkese açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
2023
30
Aralık
Güney Marmara Kalkınma Ajansı Araç Satış İhale İlanı
Niteliği, Türü ve Miktarı: Nitelikleri, tahmini bedeli ve geçici teminat tutarı belirtilen, Güney Marmara Kalkınma Ajansına ait 1 adet aracın satış ihalesi; 2886 Sayılı Kanunun 45. Maddesi kıyasen uygulanarak yapılacaktır.
2023
18
Aralık
E-İhracat Danışmanlığı Tematik Teknik Destek Programı Ağustos-Eylül ve Ekim-Kasım Dönemleri Başarılı Projeler Listesi Açıklandı
Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen “E-İhracat Danışmanlık Tematik Teknik Destek Programı” için Ağustos-Eylül ve Ekim-Kasım Dönemleri başvuruları değerlendirme süreçleri tamamlanmıştır. Başarılı olan işletmeler aşağıda listelenmiştir.
2023
13
Aralık
Karbon Ayak İzi Danışmanlığı Tematik Teknik Destek Programı Bilgilendirme Toplantısı
Ajansımız tarafında yürütülmekte olan Karbon Ayak İzi Danışmanlığı Tematik Teknik Destek Programı kapsamında 15.12.2023 Cuma günü saat 10:30’da bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun!

Bölgeye dair haber ve etkinliklerden ilk sizin haberiniz olsun..