Worldfood İstanbul 2017

T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın himayesinde, T.C. Ekonomi Bakanlığı, Türkiye Gıda İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu (TGDF) ve bağlı derneklerin, TÜGİDER, PAKDER, KOSGEB ve MARSAP’ın desteğiyle ITE Turkey – E Uluslararası Fuarcılık tarafından düzenlenen, gıda ve soğuk zincir sektörlerinin buluşma noktası olan Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı – WorldFood İstanbul’un bu yıl 25’incisi gerçekleştirilecektir. WorldFood Istanbul, 7-10 Eylül 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir.

WorldFood Istanbul 2017’yi ziyaret ederek;

Piyasaya yeni giren yenilikleri ve ürünleri görme,

Uluslararası ve yerli firmalara erişim,

Tedarikçilerle ve üreticilerle ilişkileri geliştirme fırsatlarını yakalayacaksınız.

WorldFood Istanbul 2016’da; Suudi Arabistan, Güney Kore, Hindistan, Bosna-Hersek, Sri Lanka, Tunus, Peru ve Çek Cumhuriyeti’nden sekiz milli pavilyonunun yanısıra 20 ülkeden 98 şirket ürünlerini sergiledi.

Uluslararası satın alma heyetinin ağırlanacağı ve B2B iş görüşmelerinin organize edileceği Retail Center (Perakende ve Zincir Market iş görüşmeleri) alanı ve Azerbaycan, Kazakistan, Ukrayna, Körfez Ülkeleri, Tunus, Fas, İran, Orta Doğu ve Avrupa’dan gelecek satın alma heyetleri de farklı işbirliklerini mümkün kılacaktır.

Lübnan, Ürdün, Umman, Filistin, Tunus, Suudi Arabistan, Katar, BAE, İran ve Kosova gibi ülkelerden birçok şirket özellikle de VIP Alım Heyeti Programı’na katılmak için Worldfood İstanbul’a gelmektedir.

Fuar ile eş zamanlı gerçekleştirilecek inovasyon ve yemek yarışmaları; görsel bir şölen ile birlikte toplantılara lezzetli bir mola verdirecek, “Gıda satın almasında kalite standartları”, “Perakendede global vizyon” ve “Türk gıda pazarı, ithalat prosedürleri, tüketici talepleri, perakende dinamikleri” konularını içeren konferanslar da katılımcılara gıda sektörü hakkında detaylı bilgi akışı sağlayacaktır.

Bölgenin soğuk zincir sektörüne yönelik ilk uzmanlaşmış etkinliği olma özelliğini taşıyan ColdChain Expo Eurasia özel bölümünde ise Soğuk Zincir Hizmetleri, Soğuk Nakliyat ve Ekipmanları, Soğuk Depolama ve Ekipmanları konusunda faaliyet gösteren firmaların en son ürün, hizmet ve teknolojileri ziyaretçilerle bir araya getirilecektir.

ColdChain Eurasia’nın katılımcıları, gıda tedarik zincirinin tamamını kapsamakta olup şu alanlarda hizmet sunmaktadır:

* Gıda üretimi ve tedariki

* Meyve ve sebzeler

* Et ve süt ürünleri

* Deniz ürünleri & balık

* Dondurulmuş ve soğutulmuş ürünler

* Tarım ve Bahçıvanlık

* Toptan satış, dağıtım ve perakende satış

* Ulaşım

Fuarı ziyaret etmek için ücretsiz online davetiyenize http://www.worldfood-istanbul.com/ziyaretci/Online-Davetiye linkinden ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için organizasyon ekibi ile http://www.worldfood-istanbul.com/bize-ulasin/organizasyon-ekibi linkindeki bilgilerden iletişime geçebilirsiniz.