Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9

Tokat Ekoturizm ve Sürdürülebilir Turizm Konferansı

Dünyanın karar verici Uluslararası Ekoturizm Derneği’nin otorite şahsiyetleri 27-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında güzide şehrimiz Tokat’ta buluşuyor!

Dünyanın birçok ülkesinden Ekoturizm gönüllüleri Tokat’ta bir araya geliyor.

Uluslararası Ekoturizm Derneği Başkanı John Bruno ile birlikte Ekoturizm alanında uzman konuşmacıların katılacağı etkinliğin açılışını Tokat Valisi Sayın Ozan Balcı 28 Temmuz sabahında tüm katılımcılarla birlikte yapacaktır. Başta Almanya Gıda ve Tarım Müsteşarı Dr. Peter Bohlen,Amerikan Seyahat Acenteleri Portekiz Bölüm Başkanı Sheree M. MITCHELL ve Uluslararası Ekoturizm Derneği Başkanı John Bruno gibi Dünya’da tanınmış Turizm Profesyonelleriyle Tokat şehrinde buluşacaktır.

Ayrıca 30 Büyükelçi ve 20 Yabancı uluslararası konuşmacı konferans ve panel oturumlarıyla Tokat Dedeman Otel’de sektör öncüleri Tokat’a Ekoturizme davet edecektir. 27-31 Temmuz arasında yaklaşık 250 yabancı tur acentesi de katılım sağlayacaktır.

https://www.workshoptravelshop.com/ecotourismtokat2021/tr/

Türkiye’de Turizm Bakanlığımız tüm STK’lar, Havayolları ve diğer Turizmci paydaşlarımızla işbirliği yapmak arzusundayız. Turizm sektörünü, geçirmekte olduğumuz zor zamanlardan sonra bir araya getirecek olmaktan ötürü de ayrıca sorumluluk duyuyoruz. 
Türkiye tanıtımında sorumluluk alarak, ülkemizin 2021 yılında dünya Turizm gelirlerinden en büyük payı almasını sağlamaya çalışacağız.

En önemli hedeflerimizden birisi de Turizm mevhumunun 12 aya yayılabilmesi ve geniş pazarlara hitap etmesinin sağlanması.

Etkinliğimize tüm Turizmci meslektaşlarımızı bu etkinlikte yer almaya davet eden Murtaza Kalender, ister ziyaretçi statüsünde, masa veya stant satın alarak da etkinlikte yer alınabileceğini ve detaylı bilgiler için, ilgilenenlerin b2b@workshoptravelshop.com’a elektronik postayla ulaşabileceklerini belirtti.

Tüm Turizmci paydaşlarımızın bu önemli etkinlikten faydalanmasını önemle arz ediyoruz diyerek sözlerine son veren Kalender, tüm sektör bileşenlerine iyi bir sezon temennisinde bulundu.