Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9

Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB), Güney Marmara Bölgesi’ne SSB Destek Mekanizmalarını Aktaracağı Online Bir Seminer Düzenliyor

Güney Marmara Kalkınma Ajansı uzun süredir TR22 Bölgesi’nin savunma sanayii potansiyeli ile ilgili saha araştırmaları gerçekleştirmektedir. 2021 yılının başında tüm bulgular ve bu alanda belirlenen strateji ve eylem planları “TR22 Bölgesi Savunma Sanayii Potansiyeli & Ar-Ge ve Yenilik Stratejisi” raporunda bir araya getirilerek Ajans sitesinde yayınlanmıştır. Raporda önerilen eylem planlarının arasında SSB tarafından hayata geçirilen EYDEP Programı’ndan Bölge firmalarının faydalandırılması da özenle vurgulanmıştır. Bu bağlamda; Ajans talebi doğrultusunda T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı, Endüstriyel Yetkinlik Değerlendirme ve Destekleme Programı (EYDEP) ile Yetenek Envanteri (YETEN) ile ilgili TR22 Bölgesi firmalarına online bilgilendirme semineri düzenleyecektir.

Aşağıdaki kayıt linkine girip, açılan formu doldurduktan sonra Seminer Programı ve webinar katılım linki e-posta adreslerinize ulaştırılacaktır. Katılım ücretsiz ve sınırlıdır. Özellikle Balıkesir ve Çanakkale firmalarının savunma sanayii ile ilgili destek mekanizmalarını tanıması ve bu alanda oluşacak yeni fırsatları görmesi için seminere katılımlarını bekleriz.    

SEMİNER PROGRAM ADI

TARİH

DETAY BİLGİ/ KAYIT

ENDÜSTRİYEL YETKİNLİK DEĞERLENDİRME VE DESTEKLEME PROGRAMI (EYDEP) ve YETENEK ENVANTERİ (YETEN) BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

20.09.2021
Saat: 14:00

https://www.gmka.gov.tr/kayit-formu