Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9

Güney Marmara E-Ticaret Atölyesi Başvuruları Başlamıştır

6-18 Nisan 2020 tarihleri arasında Bölgemizde düzenlenmesi hedeflenen E-Ticaret Atölyesi etkinliği Covid-19 (koronavirüs) salgınına karşı ülkemiz genelinde alınan tedbirler doğrultusunda ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yapılan başvurular geçerli olup mevcut kayıtlar etkinliğin gerçekleştirileceği dönemde öncelikli olarak değerlendirilecektir. Etkinlik tarihlerinin ilerleyen dönemde Ajansımız internet sitesi üzerinden yayımlanacağı hususu kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Güney Marmara Kalkınma Ajansı 2020 yılında TR22 Bölgesi’nde e-ticaret yöneticisi yetiştirmek amacıyla Güney Marmara E-Ticaret Atölyesini hayata geçiriyor.

Balıkesir ve Çanakkale’de faaliyet gösteren, ürünlerinin satışını internet üzerinden gerçekleştirmek isteyen ve e-ticarete başlamayı hedefleyen firmaları, firmaların tanıtım ve pazarlama sorumluları ile iş geliştirme departmanı uzmanlarını, firmaların dış ticaret, e-ticaret departmanı yetkilileri ve sorumlularını, e-ticaret alanında işini büyütmek isteyen işletme sahiplerini GMKA tarafından ücretsiz olarak verilecek olan e-ticaret atölyesine bekliyoruz.

E-ticaret atölyesine katılabilmek için başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Son başvuru tarihi 27 Mart 2020’dir. Katılım kontenjana tabi olduğu için tüm başvurular objektif değerlendirme setine göre incelenecek ve atölyeye katılmaya hak kazanan firmalar internet sitemiz üzerinden duyurulacaktır.

E-TİCARET ATÖLYESİ PROGRAMI

Etkinlik yeri ve tarihleri aşağıda belirtilmiştir.

  Eğitim Tarihi Eğitim Yeri / Saatleri
Balıkesir 6-7-8-9 Nisan 2020 (1. Hafta)

13-14-15-16 Nisan 2020 (2. Hafta)

GMKA Balıkesir Hizmet Binası

09:00-16:30

Çanakkale 8-9-10-11 Nisan 2020 (1. Hafta)

15-16-17-18 Nisan 2020 (2. Hafta)

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası

09:00-16:30

Alanında uzman eğitimciler tarafından atölye formatında toplam 8 gün / 48 saat olarak eğitim verilecektir. Eğitimde e-ticarete giriş, e-ticaret yazılım altyapısı, e-ticaret entegrasyonları, müşteri ilişkileri, e-ihracat temel bilgiler ve pazar analizi, e-ihracatta lojistik, gümrükleme ve iade süreçleri, pazaryerlerinde satış, dijital pazarlama, uluslararası marka ve patent süreçleri, e-ticaret hukuku, e-ticaret başarı hikayeleri, e-ihracat devlet teşvikleri konuları ele alınacak ve vaka çalışmaları gerçekleştirilecektir.

Atölyeye her firmadan bir kişilik bir katılım olacaktır. Atölyeye katılacak toplam 60 firma (30 Balıkesir, 30 Çanakkale) belirlenecektir.

Aşağıdaki bağlantıdan başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Başvuru Formu