Haber Galerisi

GMKA ve Akbank Dönüşüm Akademisi İş Birliğinde Ücretsiz E-Ticaret Eğitimleri Başlıyor

23 Haziran 2022

‘’Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA), Akbank Dönüşüm Akademisi ile E-Ticaret, E-İhracat, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetimi eğitimlerine başlıyor.”

Worldef Business School tarafından verilecek ve GMKA, Balıkesir Sanayi Odası (BSO), Balıkesir Ticaret Odası (BTO), Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ÇTSO) da destek verdiği eğitimler, Balıkesir ve Çanakkale’de E-Ticaret ve E-İhracat ekosistemine katkı sunacak.

Bu çerçevede 18 Temmuz’da GMKA Balıkesir Hizmet Binasında ve 19 Temmuzda Çanakkale’de Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odasında fiziksel, 20 Temmuz - 5 Ağustos tarihleri arasında online gerçekleşecek ücretsiz eğitimlerde; E-Ticaret Yönetimi (E-KOBİ), Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetimi, E-İhracat (Sınırları Aş) yönetimi eğitim Modülleri yer alıyor.

Program sonunda düzenlenecek sınavdan başarılı olan KOBİ’ler, Akbank’ın sunduğu çeşitli avantajlardan da faydalanabilecek.

Başvuruların https://worldef.net/akbank-dijital-donusum-akademisi/ linkinden alınacağı eğitime ait program ise şöyledir:

Gelişmelerden Haberdar Olun!

Bölgeye dair haber ve etkinliklerden ilk sizin haberiniz olsun..