Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9

DEİK Gündem Buluşmalarına Davetlisiniz

Yeni pazarlara açılmada yatırımcıların mentörü olan Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) ailesini yakından tanımaya ve fırsatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmaya davetlisiniz.

1986 yılında kurulan DEİK, Türk özel sektörünün dış ticaret, uluslararası yatırımlar, hizmetler, müteahhitlik ve lojistik başta olmak üzere, dış ekonomik ilişkilerini yürütme; yurt içi ve yurt dışında yatırım imkânlarını araştırma; Türkiye'nin ihracatını artırmaya katkı sağlama ve benzeri iş geliştirme çalışmalarını koordine etmekle görevlendirilmiş kurumudur.

11 Eylül 2014 tarihinde çıkarılan 6552 Sayılı Kanunla yeni bir yapıya kavuşan DEİK, "Türk özel sektörünün dış ekonomik ilişkilerini yürütme" görevini tamamıyla üstlenmiş olup, Kurucu Kuruluşları, üyeleri ve İş Konseyleri ile birlikte, Türkiye'nin önde gelen girişimcilerinin ve iş dünyası temsilcilerinin oluşturduğu gönüllü bir ‘iş diplomasisi' örgütüdür.

Güney Marmara Kalkınma Ajansı, Balıkesir Sanayi Odası ve DEİK işbirliğinde, gerçekleştirilecek DEİK bilgilendirme toplantısına teşriflerinizi bekleriz.

Bilgilendirme toplantısı 14 Kasım Çarşamba günü saat 14:00’te Balıkesir Sanayi Odası’nda gerçekleştirilecektir.

LCV: 266-2811180 - Hande Budakoğlu