Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9

8. Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi

Ülkemizde sağlık turizmini geliştirmeyi vizyon, Sağlık Turizmi alanında araştırmalar yapmayı, Sağlık Turizmi ile ilgili kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapmayı, ülkemizde Sağlık Turizmini geliştirerek turizme katkıda bulunmayı misyon edinerek 2005 yılında faaliyete başlayan Türkiye Sağlık Turizm Derneği tarafından her yıl düzenlenmekte olan ve 2015 yılında yedincisi düzenlenen Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi’nin bu sene sekizincisi, 3-6 Mayıs 2018 tarihleri arasında Kuşadası-Amara Sealight Elite Hotel’de gerçekleştirilecektir. Kongrenin bilimsel oturumları 4 ve 5 Mayıs tarihlerinde olacaktır.

Bu yıl “Sağlık Turizminde Yol Haritası” ana temasıyla düzenlenecek kongrede dünya pazarları, medikal turizm, gastronomi, sosyal medya, spa-wellness turizmi, turist sağlığı, termal turizm, kümelenmeler, kültürlerarası etkileşim, rekabet ve sürdürülebilirlik, network ve bilgi paylaşımı, etik ve hasta hakları, sigorta kuruluşları ve ödeme yöntemleri, markalaşma ve konumlandırma, hukuk ve mevzuat, yaşlı ve engelli turizmi, kamu-özel işbirliği, hasta güvenliği ve akreditasyon, politika ve stratejiler, aracı kurumlar ve seyahat acentaları ile inovasyon ve inovatif yaklaşımlar konuları ele alınacaktır.

Ulusal ve uluslararası düzeyde akademisyenlerin, kamu kurumlarının, özel kuruluşların, sivil toplum kuruluşlarının, yatırımcıların, sektör temsilcilerinin ve iş dünyası temsilcilerinin katılım göstereceği 8. Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi’ne Ajansımız tarafından 18 m2 alanda stantlı katılım sağlanarak Bölge tanıtımı yapılacaktır.

Balıkesir ve Çanakkale’de sağlık turizmi alanında faaliyet gösteren sektör temsilcileri, kongreye dair kayıt, katılım, konaklama, ulaşım ve diğer masraflar katılımcıların kendileri tarafından karşılanacak şekilde Ajansımızca kiralanan ve yaptırılan 18m2 stant alanında Bölgenin sağlık turizmi potansiyelinin tanıtımına katkı sunacak şekilde yer alabilirler. Kayıtlarını tamamlayan ve Ajans stant alanında yer almak isteyen sektör temsilcilerinin bilgilerini 27 Nisan 2018 Cuma gününe kadar info@gmka.gov.tr e-posta adresine iletmeleri rica olunur.

Detaylı bilgi ve kayıt için : http://turkeyhealth2018.org