Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9

3. Hestourex Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongresi ve Fuarı

3. Hestourex Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongresi ve Fuarı, T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde 04-07 Nisan 2019 tarihleri arasında Expo Center Antalya’da düzenlenecektir.

Hestourex sağlık turizmi, spor turizmi ve alternatif turizm alanlarında sektör profesyonellerini bir araya getiren en geniş kapsamlı uluslararası iş geliştirme platformudur. Hestourex 2018’de, 253 katılımcı firmadan, 517 yetkili il e 165 ülkeden gelen 5017 kişilik alım heyeti toplam 50 387 ikili iş görüşmesi gerçekleştirmiş, orta ve uzun vade de toplam 20 milyar TL’lik yeni iş potansiyeli yaratılmıştır.

Hestourex'te tüm dünyadan seçilerek davet edilen alım heyeti statüsündeki yetkililere ülkemizin sağlık, spor ve alternatif turizmdeki altyapısı ve potansiyeli tanıtılmaktadır. Dünyada turizm alanında en geniş kapsamlı ikili iş geliştirme platformu olan Hestourex ile her yıl uluslararası ikili ve çok taraflı iş birliği antlaşmaları yapılarak, katma değeri yüksek sağlık, spor ve alternatif turizm geliştirilmesi; ülkemizin 2023 hedefleri içinde bulunan 50 milyon turist ve 50 milyar dolar turizm gelirine ulaşılması hedeflenmektedir.

Hestourex 2019 Dünya Sağlık, Spor, Alternatif Turizm Kongresi ve Fuarı’na ilişkin detay bilgilere www.hestourex.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz.