Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9

2021 Sektörel Performans Değerlendirme

Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın (GMKA) bölgesel ortak olarak desteklediği Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu için başvurular alınmaya başladı. Başvuru detayları için buraya tıklayınız. Başvuracak adaylar her türlü bilgi ve teknik destek için Aylin ASLAN (0262 315 80 57 - aylin@kosano.org.tr) ya da Aydolu Elif YILDIRIM (0262 323 08 56 - eyildirim@abigemdm.com.tr) ulaşabilirler. Ayrıca TR22 Güney Marmara Bölgesi İlleri (Balıkesir ve Çanakkale) firmaları özelinde diğer konular için GMKA’dan Dr. E. Burak MERİÇ (0266 246 10 00 - bmeric@gmka.gov.tr) ile temasa geçebilirler.

Kocaeli Sanayi Odası koordinatörlüğünde düzenlenen ve Marmara Bölgesi’nde faaliyet gösteren başarılı sanayi kuruluşlarının ödüllendirildiği Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Organizasyonun amacı; ülke ekonomisine katkı sağlayan firmaların ödüllendirmenin ötesinde, firmaların kendilerini, kendi sektörlerinde kıyaslayabilmelerini sağlamaktır.

Katılan firmaların 7 ayrı kategoride değerlendirildiği Organizasyonun Çözüm Ortakları; Price Waterhouse Coopers Türkiye, Kocaeli Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV), Doğu Marmara ABİGEM A.Ş., Major Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Hizmetleri, Medya Ortağı; Dünya Gazetesi ve Bölgesel Ortakları; Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, İstanbul Kalkınma Ajansı, Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı, Güney Marmara Kalkınma Ajansı ve Trakya Kalkınma Ajansı’dır.

Bu yıl 14’üncüsü düzenlenmekte olan organizasyon, firmanız için tanınma ve prestij imkanı sağlayacaktır. Katılımcı firmaların en önemli kazanımları ise Price Waterhouse Coopers ve Doğu Marmara ABİGEM A.Ş. işbirliği ile hazırlanan geri bildirim raporudur. Firmalar bu rapor ile iyileştirmeye açık alanlarını görebiliyorlar, sektörlerinde kendilerini kıyaslama ve eksikliklerini giderme imkanı bulabiliyorlar.

Düzenlenen bu organizasyonda, firmalarla ilgili alınacak bilgiler diğer firmalarla kıyaslanıp değerlendirildikten sonra sonucuna göre ödüller verilecektir. Firmalarla ilgili yanıtlanması beklenilen anket sorularının neler olduğunu daha önce görmek istiyorsanız buraya tıklayınız. Eğer daha önceki yıllarda organizasyonuna katıldıysanız, aşağıdaki “Giriş” kısmından firmanızla ilgili soruları yanıtlayınız. Eğer bu yıl ilk defa katılıyorsanız aşağıdaki “Kayıt” kısmından gerekli işlemleri tamamladıktan sonra sisteme giriş yaparak firmanızla ilgili soruları yanıtlayınız. Kayıt ve giriş için aşağıdaki bağlantıları kullanabileceğiniz gibi organizasyonun ana sayfasından da (http://www.sektorelperformans.org) bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Sistem yanıtladığınız cevapları kayıt ettiği için tüm sorular aynı anda cevaplanmak zorunda değilsiniz. Ancak son başvuru tarihine kadar tüm soruları yanıtlamazsanız firmanız sistem tarafında otomatik olarak değerlendirme dışı bırakılmaktadır.

Kayıt Ol

Giriş Yap