Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9

2020 Sektörel Performans Değerlendirme

Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın (GMKA) bölgesel ortak olarak desteklediği Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu için başvurular alınmaya başladı. Başvuru detayları için buraya tıklayınız. Başvuracak adaylar her türlü bilgi ve teknik destek için Aylin ASLAN (0262 315 80 57 - aylin@kosano.org.tr) ya da Aydolu Elif YILDIRIM (0262 323 08 56 - eyildirim@abigemdm.com.tr) ulaşabilirler. Ayrıca TR22 Güney Marmara Bölgesi İlleri (Balıkesir ve Çanakkale) firmaları özelinde diğer konular için GMKA’dan Dr. E. Burak MERİÇ (0266 246 10 00 - bmeric@gmka.gov.tr) ile temasa geçebilirler.

Kocaeli Sanayi Odası koordinatörlüğünde düzenlenen ve Marmara Bölgesi’nde faaliyet gösteren başarılı sanayi kuruluşlarının ödüllendirildiği Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Organizasyonun amacı; ülke ekonomisine katkı sağlayan firmaların ödüllendirmenin ötesinde, firmaların kendilerini, kendi sektörlerinde kıyaslayabilmelerini sağlamaktır.

Katılan firmaların 7 ayrı kategoride değerlendirildiği Organizasyonun Çözüm Ortakları; Price Waterhouse Coopers Türkiye, Kocaeli Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV), Doğu Marmara ABİGEM A.Ş., Major Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Hizmetleri, Medya Ortağı; Dünya Gazetesi ve Bölgesel Ortakları; Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, İstanbul Kalkınma Ajansı, Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı, Güney Marmara Kalkınma Ajansı ve Trakya Kalkınma Ajansı’dır.

Bu yıl 13’üncüsü düzenlenmekte olan organizasyon firmanız için tanınma ve prestij imkanı sağlayacaktır. Katılımcı firmaların en önemli kazanımları ise Price Waterhouse Coopers ve Doğu Marmara ABİGEM A.Ş. işbirliği ile hazırlanan geri bildirim raporudur. Firmalar bu rapor ile iyileştirmeye açık alanlarını görebiliyorlar, sektörlerinde kendilerini kıyaslama ve eksikliklerini giderme imkanı bulabiliyorlar.

Aşağıdaki bağlantıdan kayıt yaptırdıktan sonra giriş yaparak firmanızla ilgili 23 soruyu yanıtlamanız beklenmektedir. Kayıt ve giriş için aşağıdaki bağlantıları kullanabileceğiniz gibi organizasyonun ana sayfasından da (http://www.sektorelperformans.org) bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Sistem, giriş yaptıktan sonra yanıtladığınız cevapları kayıt etmektedir. Bu sebeple tüm sorular aynı anda cevaplanmak zorunda olmayıp son başvuru tarihine kadar bu işlemi bitirebilirsiniz. Geçmiş yıllarda başvuru yapanlar yeniden kayıt olmak zorunda değildir. Giriş yaptıktan sonra firmanızla ilgili yanıtlanması beklenilen anket sorularını daha önce görmek için buraya tıklayınız

Kayıt Ol

Giriş Yap