Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9

2018 Yılı Üretici Eğitim Programı

Sütaş Uygulamalı Süt Hayvancılığı Eğitim Merkezleri Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Uludağ Üniversitesi ve Aksaray Üniversitesi ile eğitimde işbirliği protokolleri çerçevesinde eğitim hizmeti vermeye devam etmektedir. 18 yıldır yürütmekte olduğu çalışmalar ile; yaklaşık 19.000 kişiye eğitim, 32.000 kişiye günübirlik ziyaret, bilgi ve danışmanlık hizmeti vermiştir. Bu eğitimlerle ortaya konan örnek sosyal sorumluluk faaliyetleri ile; 8. Uluslararası Gıda Konferansı “2014 UNDP En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi Ödülü”, Birleşmiş Milletler “2014 Gümüş Stevie Sosyal Sorumluluk Ödülü” ve TEGEP Öğrenme ve Gelişme Ödülleri Yarışması “2016 En İyi Toplumsal Katkı Sağlayan Gelişim Projesi Ödülü” ile taçlandırmıştır.

Eğitim Merkezlerinde kurslara katılan kursiyerlere ve üreticilere verilen diğer hizmetlerden herhangi bir ücret alınmamakta olup öğle yemekleri Eğitim Merkezleri tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca kurs sonunda kursiyerlere 10 adet üretici broşürü ve 1 adet CD’si verilmektedir. Eğitim Merkezleri, kursiyerleri kalabilecekleri kamu misafirhaneleri, öğretmen evleri ve oteller için bilgilendirip yönlendirmekte ve konaklama ücretleri ile akşam yemeği giderleri kursiyerlerce ödenmektedir.

Eğitime katılmak isteyenlerin;

Sütaş Süt Hayvancılığı Eğitim Merkezlerimize telefon ya da e-posta yoluyla ulaşarak ya da www.sutas.com.tr/tr/iletisim/basvurular adresinde bulunan online iletişim formunu doldurarak ön kayıt yaptırmaları,

Kurs günü saat 08.30 – 09.00 arasında 1 adet kimlik fotokopisi ve 1 adet vesikalık fotoğraf ile birlikte Eğitim Merkezi’nde hazır bulunmaları gerekmektedir.