2017 Yılı Teknik Destek 3. Dönem Hizmet Alımları

2017 yılı Teknik Destek faaliyetleri kapsamında bazı konularda hizmet alımı yapılması planlanmaktadır.

Teklif vermek isteyenlerin aşağıda yer alan konulardan ilgilendikleri başlıklara teklif vermek için (obulut@gmka.gov.tr) adresine yazarak veya telefon ile Satınalma Birimine ulaşarak teknik şartname talep etmeleri gerekmektedir.

Eğitim/Danışmanlık Hizmeti Alınacak Konular:

 1. Montessori Uygulayıcı Eğitimi
 2. Temel İhracat Eğitimi
 3. Stratejik Planlama Eğitimi
 4. Su Üstü Kurtarma Eğitimi
 5. Endüstri 4.0 Teknolojileri Eğitici Eğitimi
 6. Uygulamalı İç Kontrol ve Risk Yönetimi Eğitimi
 7. Proje geliştirme ve Mali Destekler Yol Haritası Danışmanlık Hizmeti
 8. Bilim ve Teknoloji Uygulama Araştırma Merkezi Kapsamındaki Laboratuvarların Ar-Ge Yenilikçilik Kapasitesinin Geliştirilmesi için Eğitim Hizmeti
 9. Doğum Destekçisi (Doula) Eğitici Eğitimi
 10. Kamu Harcama ve Muhasebe Bilişim Sistemi (KBS) Eğitimi

İsteklilerin (teknik şartnamelerde istenen) destekleyici belgeleriyle birlikte tekliflerini 07.08.2017 Pazartesi günü saat 17:00’e kadar Güney Marmara Kalkınma Ajansı’na eposta (obulut@gmka.gov.tr) yolu ile ulaştırması gerekmektedir. Belirtilen tarih ve saatten sonra ulaşan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

UYARILAR:

 • Epostaların ulaşmama, filtreye takılma ihtimali nedeniyle ulaşıp ulaşmadığını Satınalma Biriminden telefon ile teyit etmenizi önemle tavsiye ederiz.
 • Teklif vermek istediğiniz konuların teknik şartnamelerini incelemenizi önemle tavsiye ederiz. Önerilen bir eğitmenin/danışmanın teknik şartnamedeki şartları sağlamaması elenme sebebidir.