Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9

2022 Yılı Teknik Destek Programı

2022 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında Başvuru Sahipleri tarafından sorulan soruları paylaşıyoruz. Soruların üstüne tıklayarak cevaplarını görüntüleyebilirsiniz.

Hayır. Teknik destek kapsamında yalnızca bir faaliyet için başvuru yapılabilir.Örneğin sadece Danışmanlık hizmeti veya sadece eğitim hizmeti için başvuru yapılabilir.

Talep ettiğiniz eğitim için herhangi bir yerden teklif almanıza gerek yoktur. Sadece tahmini maliyeti yazmanız yeterlidir.

Genel bir proje yazma eğitimi programımızda desteklenmemektedir. Ancak başvuru sahibi kurumun belirli bir kuruluşa yönelik yazmayı planladığı bir projeye ilişkin danışmanlık hizmeti talebi teknik destek başvurusunun  başarılı olması durumunda desteklenebilecektir.

Ajansımızın 2022 Teknik Destek Programı kapsamında dernekler uygun başvuru sahipleri arasında sıralanmaktadır. Başvuru rehberinde de belirtildiği üzere programımız 01.03.2022 tarihinden itibaren başvuruya açılacaktır. Dernek olarak başvuru yapabilmeniz için  derneğinizin tüzel kişilik kazanmış olması ve başvuru rehberimizin destekleyici belgeler kısmında yer alan başvuru yapmaya yetki veren ilgili karar organlarının da oluşturulmuş olması gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için aşağıda linkini vermiş olduğum başvuru rehberimizi inceleyebilirsiniz.

https://www.gmka.gov.tr/dokumanlar/programlar/2022-Teknik-Destek-Basvuru-Rehberi.pdf